S námi je cesta dokonalým zážitkem

Velká většina našeho obyvatelstva každý rok vyráží v létě za sluncem a mořem a užívá si povalování na plážích a potápění a tak dále. Velká část lidí však řeší dopravu na místo, kde si chtějí užívat moře a slunce. Každý způsob dopravy má své pro a proti. Je jasné, že pokud se rozhodnete pro dopravu vlastním automobilem, je výhodou, že s sebou můžete vzít více věcí a jste mobilní i přímo na místě, ale velkou nevýhodou je, že řidiči musí být vzhůru celou noc a že tento způsob dopravy není zrovna moc pohodlný.
dubrovník chorvatsko
Kdežto dovolená v Chorvatsku autobusem může být skvělým řešením pro Vás všechny. Můžete v klidu a pohodlně spát po celou noc a my Vás dopravíme až na místo. Už cesta k moři může být příjemným zážitkem, pokud využijete naší skvělé nabídky příjemné a pohodlné dopravy našimi moderními novými a vysoce kvalitními vozy. Prostě a jednoduše s námi je dovolená v Chorvatsku autobusem tím nejlepším zážitkem.
Naše vozy jsou v dokonale perfektním technickém stavu a řídí je profesionálové, kteří si vědí rady v každé situaci. Jsou vybaveny pohodlnými ergonomicky tvarovanými sedadly, která jsou nastavitelná do několika poloh a jsou vybavena bezpečnostními pásy. Cestu Vám zpříjemníme pouštěným filmem, možností občerstvení a samozřejmě klimatizací. Každé sedadlo je navíc vybaveno zásuvkou pro dobíjení Vašich elektronických přístrojů a také s možností připojení k WIFI.
oranžový autobus
Díky nám může Vaše dovolená v Chorvatsku autobusem probíhat kdykoliv po celou sezónu, protože naše vozy vyjíždějí každý pátek z naší republiky do každé známé destinace v Chorvatsku a každou sobotu odjíždí zase zpátky domů. Je jen na vás jestli naší dopravy využijete pouze jednosměrně nebo i k návratu z Vaší dovolené. Jistě budete velmi spokojeni s velkým výběrem nástupních míst u nás i výstupních stanic v cílové zemi a také s našimi cenovými podmínkami a celkovými službami.

4/5 - (1 vote)