Spousta věcí? Vyřešte to s vestavěnou skříní!

Dnes jsou tedy naše domy a byty plné úložných boxů pod postele, krabic, které stojí vyskládané na skříních nebo za dveřmi, kde na ně sice není vidět, ale strašlivě se na ně práší. Je to opravdu řešení, které chceme? Není možné přemíru oblečení, doplňků a dalších nezbytností uložit jinam, elegantněji a praktičtěji? Je to možné. Nechte se inspirovat krásou vestavných skříní.

skříň

Vestavěná skříň – investice, která se vyplatí
Rozhodnete-li se pro nákup vestavěné skříně na míru, dejme tomu, že třeba do ložnice, vystačíte si s klasickými materiály a nebudete toužit po vychytávkách typu „automatické rozsvícení skříně po jejím otevření“, připravte si zhruba pětadvacet tisíc korun.
Není to malá částka, na druhou stranu je ale třeba nákup skříně na míru chápat jako investici do budoucna, investici do vlastního komfortu a pohodlného bydlení.
Proč vsadit na kvalitní vestavěnou skříň?

·         na rozdíl od běžných skříní z obchodních domů, které nikdy perfektně nezapadnou do místa, kam je potřebujete postavit, využijete s vestavěnou skříní každý centimetr místa. Můžete jí „posadit“ do atypického prostoru v podkroví, do výklenku v předsíni. Můžete ji vytáhnout až ke stropu, nebo postavit do prostor s nižším stropem.

·         vestavěnou skříň můžete maximálně přizpůsobit interiéru, do kterého ji plánujete. Výplně dveří skříně mohou být z ekokůže, ratanu, z lesklého lacobelu nejrůznějších barev, ale i tvořené žaluziemi, zrcadlem, nebo polepem. Volba je na vás – a na vašich finančních možnostech.

skříně

·         Interiér skříně si můžete uspořádat tak, abyste i uvnitř využili každý centimetr místa na maximum. Je na vás, zda vestavěná skříň bude určená primárně pro ukládání oblečení, na sportovní vybavení nebo pro prostředky na úklid. Vy si vyberete, zda její vnitřek budou tvořit poličky, výsuvné a sklopné tyče nebo praktické drátěné systémy. U klasické skříně pořízené v obchodním domě takovou možnost volby rozhodně nemáte.

Spousta věcí? Vyřešte to s vestavěnou skříní!
Share