Vyrábějte ozdoby pro selvintech s.r.o a rozdávejte radost ostatním


Jste-li kreativní a rádi tvoříte rukama, pak by vás mohla zaujmout brigáda, kterou nabízí firma selvintech s.r.o. je to brigáda pro všechny šikovné lidi, které baví vytvářet ozdoby z korálků anebo by to alespoň rádi vyzkoušeli. Je k tomu nezbytná trpělivost, smysl pro detail a dokonalou práci a také schopnost pracovat s drobnými komponentami. Jinak už nemusíte umět celkem nic a vše podstatné se dozvíte z dodaného návodu. V podstatě jde o to, že budete vlastnoručně vyrábět vánoční dekorace ze skleněných korálků.

světlo

Třeba milé andělíčky a tradiční vánoční hvězdy. A jistě vás potěší, že to celé můžete dělat kdykoli jen budete chtít. Nikdo vám nebude říkat, kolik výrobků musíte odevzdat za den, ba ani za měsíc. Záleží jen na vás samotných, kolik času budete chtít této práci věnovat, a také, kdy tomu tak bude. Je úplně jedno, zda budete ozdoby zhotovovat doma anebo na chatě anebo třeba ve škole na přednášce. Můžete je tvořit večer při sledování televize anebo klidně ráno po snídani anebo i o půlnoci. A kolik bezvadných výrobků odevzdáte, tolik peněz si vyděláte. Můžete si tak vydělat přesně tolik, kolik chcete anebo klidně i mnohem více.

zimní ozdoby

Tradiční české ozdoby táhnou
O české tradiční ozdoby totiž postupně roste zájem jak u nás, tak v zahraničí. A jistě nemusíme zdůrazňovat, že poctivá ruční práce se cení. O to více v době, kdy se k nám většina zboží dováží ze sériových montoven v Asii. Mít doma pravou českou, ručně zhotovenou vánoční ozdobu je něco, co má cenu.

Můžete se podílet na jejich výrobě
Takže výrobou těchto ozdob můžete rozdávat radost ostatním. Při jejich výrobě můžete myslet třeba na to, kde nakonec skončí – zda na vánočním stromečku, jako ozdoba v kanceláři či jako talisman pro štěstí. Ať už to však bude kdekoli, tak svému majiteli udělají ozdoby jistě radost a zahřejí ho u srdce.

3.7/5 - (6 votes)