Zůstanou krásné vzpomínky na zážitky

Školní výlet, to je něco, co si chtějí děti do sytosti užít. Jenomže jaký program jim vymyslet, aby se bavily a aby to zároveň nebylo pro učitele tak složité a namáhavé? Uhlídat všechny dětičky, dávat pozor aby nezlobily a dbát na jejich bezpečnost je pro jednoho učitele často až příliš velké sousto a navíc si to sami ani neužijete. Nemějte obavy, s námi žádné tyto starosti mít nebudete. Naplánujeme vše do detailů, aby to pro děti bylo zajímavé, poznávací a především aby se žáci dobře bavili a to jakékoliv věkové kategorie.

dětičky

ü Školní výlet Rikitan zajistí zážitky, na které budou děti ještě dlouho potom vzpomínat. Zůstanou jen krásné zážitky, které budou jejich upomínkou navždy v jejich vzpomínkách.

Chcete pro větší děti nějaký adrenalin? Pro ty menší zase bezpečí a zábavu? Splníme každému jeho přání. Rodiče ještě několik dní po výletu budou slýchat o tom, jak se peče Štramberské ucho nebo že had vlastně není slizký. Každý učitel může být navíc spokojený, protože si to s dětmi užije a zajistí jim novinky a spoustu dalších informací, které děti budou hltat po douškách, protože je to nesmírně bude bavit.

Děti jsou nadšené a baví je každá další zastávka

Splňte dětem jejich sny a nechejte je, ať zažijí zábavu, poznání, ať se těší, ať si to naplno užijí a ještě možná zažijí adrenalin nebo načerpají nové informace.
Výlet se skládá z několika částí:

lanovka

1) Základem je vždy pečlivě připravený program, který pro vás do posledního detailu vymyslíme a přizpůsobíme. Učitelé se nemusejí o nic starat. Všechno bude naplánované.
2) Dalším bodem je zkušený průvodce, který vás bude po celou dobu doprovázet. Postará se o dobrou a veselou náladu a rád zodpoví i jakékoli otázky, které bystré dětské hlavičky vymyslí.
3) Společně s celým programem jsou na řadě také praktické ukázky, díky kterým se zapojíte do programu. Žáci si mohou vše vyzkoušet. Každý kdo si to otestuje, k tomu bude mít hned větší vztah, proto je také důležité žáky do procesu zapojit.
4) A v neposlední řadě jsou všechny aktivity velice blízko sebe. Jedná se o regionální výlety, které se týkají také místních zvyklostí nebo tradic. Důležité je, že pro malé děti je to na jednom místě, ty větší mohou kousek popojet, aby navštívily více míst. Nečeká vás žádné zdlouhavé cestování autobusem a přemisťování po celý den. Všechno je hned vedle sebe.